O nas

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "SANBUD" M. Fedak Sp. J. zostało założone w 1993 roku. Na przestrzeni lat firma rozbudowała się i obecnie posiada lokalizację w Sanoku przy ul. Targowej 27. Działalność handlowa ułożona jest wielotorowo. Z jednej strony oferujemy sprzedaż materiałów i surowców budowlanych, zarówno hurtowo jak i detalicznie współpracujemy z wieloma firmami wykonawczymi z naszego regionu. Z drugiej zaś strony świadczymy usługi sprzętem budowlanym np. koparkami, koparko-ładowarkami czy ładowarkami. Posiadamy własny transport, którym dostarczamy zakupiony u nas materiał budowlany jak również świadczymy usługi najmu.

Warto wspomnieć o usługach transportowych krajowych i międzynarodowych realizowanych przy pomocy samochodów ciężarowych, w których zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie.

Kolejną dziedziną i istotnym filarem naszej działalności jest obrót surowcami wtórnymi (skup i sprzedaż złomu stalowego i kolorowego). Jak również zbiórka zużytych opon sprzętu RTV i AGD.

Przez wiele lat działalność wyspecjalizowaliśmy się w zimowym utrzymaniu dróg i parkinów oraz letni utrzymaniem terenów zielonych.

W dziedzinie tej świadczymy usługi dla miasta i gmin w utrzymaniu dróg. Jak również dla firm handlowych, banków, szpitali i wielu innych instytucji w odśnieżaniu placów i parkingów.

Pragniemy podkreślić iż dewizą naszej jest aby nasze towary handlowe spełniały oczekiwania klientów a świadczone usługi wykonywane były jak na najwyższym poziomie.